10 faktů o společnosti any.cloud

10 faktů o společnosti any.cloud

„Poskytujete multicloudové co?“ „Aha, někde uchováváte data, že?“
Jo, to určitě děláme, ale je toho ještě mnohem víc, protože nabízíme širokou škálu služeb pro firmy v České republice i v zahraničí. A nejsme jen anonymní postavy v kravatách a košilích. Tady je 10 věcí, které jste o nás nejspíš nevěděli:

1 – Každý pátý zákazník je s námi už více než 10 let

Ve světě, který se pohybuje šíleným tempem, a odvětví, které se neustále mění a pracuje s technologiemi a informacemi putujícími rychlostí světla, se dlouhodobými vztahy se zákazníky nemůže pyšnit mnoho poskytovatelů cloudových služeb. Jsme proto velmi hrdí na své zákazníky a na vztahy, které s nimi máme. Věrnost a důvěra jsou v našem podnikání klíčové. Jsme si toho velmi dobře vědomi a každý den se proto snažíme vyjít zákazníkům vstříc a překonávat jejich očekávání. Zde si můžete přečíst náš názor na důvěru a odpovědnost v odvětví IT.

2 – Jsme mezinárodní společnost se sídlem v Dánsku a pobočkami v Polsku a České republice

Mnozí lidé o tom nevědí, ale už od roku 2013 jsme mezinárodní společnost. A slavnostně slibujeme, že vám někdy povíme mnohem víc o naší kosmopolitní kultuře a vzrušující cestě zeměmi a časem!

3 – Máme úzké vazby se společnostmi Apple, IBM a Veeam

Produkty Apple prodává mnoho firem, ale to z nich ještě nedělá certifikované prodejce Apple. My ovšem jako jedni z mála certifikovaným prodejcem jsme a na spolupráci se společností Apple jsme patřičně hrdí. A když se naši zákazníci dozvědí, že jim můžeme pomoct nejen se softwarem, ale i s nákupem nebo pronájmem hardwaru, představuje to pro ně významnou hodnotou.

Spolupráce se společnostmi IBM a Veeam je základem našeho podnikání. Technologie IBM Cloud a Veeam Cloud Connect jsou důvodem existence našich stávajících řešení. Více informací o naší spolupráci se společnostmi Veeam a IBM najdete zde.

4 – Záleží nám na životním prostředí – naše datová centra pohání zelená energie

Ve společnosti any.cloud jsme odhodláni se neustále zlepšovat, a proto je pro nás ekologické uvažování stále důležitější. V kancelářích recyklujeme všechno, co se recyklovat dá. Brzy zavedeme kohoutek se studenou vodou, dokonce i perlivou, takže už nebudeme používat balenou vodu. Všem zaměstnancům poskytujeme organické ovoce. A téměř 30 % lidí z dánské kanceláře jezdí jako praví Kodaňané do práce na kolech. Je to nejen zdravé, ale i dlouhodobě udržitelné.

Málo lidí ví, že naše datová centra jsou napájena zelenou energií. Velmi brzy vysvětlíme, čemu říkáme any.green, a řekneme vám víc o tom, co pro nás znamená společenská odpovědnost firmy.

5 – Zaměstnanci jsou srdcem a duší naší společnosti: společně tvoříme rodinu any.cloud a oslavujeme zaměstnance měsíce

Jako tým a rodina tvoříme any.cloud všemi myslitelnými způsoby. Po 20 letech jsme se dost rozrostli a je náš vlastně už 40. Od samého počátku pro nás bylo zásadní nikdy neztratit firemní kulturu bez ohledu na to, jak budeme velcí. To je důvod, proč opravdu chceme vytvořit správné prostředí, aby práce u nás byla pro zaměstnance příjemným zážitkem, a rádi děláme věci společně jako kolegové. Týmová práce bude vždy základem společnosti any.cloud. A důležitou součástí naší týmové práce je to, že zaměstnanci jmenují zaměstnance měsíce – každý měsíc.

6 − Jsme dost mladí – jako společnost

Jako společnosti je nám pouhých 20 let, ale ve skutečnosti jsme také poměrně mladí – stačí se podívat na věkový průměr: 35 let! Věkové rozpětí je od 22 do 54. Věříme pořekadlu – když jsi dost dobrý, jsi dost starý. Inovace jsou naše druhá přirozenost a chceme naplno využít všechny inovace a svěží nápady, které do naší společnosti tento mladý kolektiv přináší. Máme rádi zkušenosti a máme rádi čerstvé absolventy, kteří k nám přicházejí překypující novými znalostmi a chutí dát věci do pohybu.

7 – Data našich cloudových zákazníků jsou umístěna v cloudu ve velkém datovém centru v dánském Ballerupu

Mnoho lidí překvapuje, že cloud skutečně existuje a lze ho spatřit na vlastní oči. Ano, je to tak: cloud existuje! V našem maximálně zabezpečeném datovém centru v Ballerupu. A klienti mají možnost zajistit si uložení v redundantní lokalitě prostřednictvím našeho druhého datového centra v Taastrupu, rovněž v Dánsku.

8 – Máme více než 550 klientů v Dánsku i mimo něj

Jako poskytovatel multicloudových služeb nabízíme celkem širokou škálu služeb a po 20 letech v oblasti IT je seznam našich zákazníků opravdu dlouhý. A ještě bláznivější je, že své zákazníky známe opravdu velmi dobře.

A skutečně chápeme, že outsourcovat IT někomu mimo váš podnik se může zdát jako obrovský krok, i když je nutný. Naším nejvýznamnějším úkolem je porozumět potřebám zákazníků a poskytovat v každém nabízeném řešení ten důležitý pocity jistoty a bezpečí.

9 – Před pouhým jedním rokem byla současná společnost any.cloud rozdělena na 3 firmy: any.cloud, any.lease a any.mac

V roce 2017 jsme tyto 3 společnosti spojili, protože jsme viděli velký potenciál v našem – tehdejším – partnerovi any.mac, který vynikal v oblasti B2B podpory IT. Díky spojení těchto tří společnosti jsme mohli zákazníkům začít nabízet širokou paletu služeb – k řešení všech výzev, před kterými stáli. Zjistěte, proč je v našem stávajícím podnikovém prostředí podpora IT tak důležitá.

10 – Rozesíláme opravdu super zpravodaj – alespoň MY si to rádi myslíme

Každý měsíc rozesíláme zpravodaj s názvem any.news, ve které vás informujeme o tom, co se v oboru chystá, upozorňujeme na nejoblíbenější příspěvky v našem blogu a snažíme se vás inspirovat. A nejen to: také nabízíme výhodné slevy hardwaru pro daný měsíc. Zatím byl zpravodaj jen v dánštině, sorry. Pokud ale chcete dostat zpravodaj v angličtině, klidně nám napište e-mail nebo pošlete zprávu na Facebooku a my vám ho pošleme.

Také se můžete přihlásit přes tento odkaz.