Využijte strojové učení a řešení Watson na maximum

Využijte strojové učení a řešení Watson na maximum

Žijete ve světě dat. Data jsou součástí vašeho osobního života, vaší práce a všeho, co vidíte a slyšíte. Množství dat může být zdrcující. Neustále hledáme nové způsoby, jak archivovat stávající data, abychom udělali místo pro nové informace. Ale pouhá off-line archivace klasickým způsobem na pásku vám neumožní získat a využít informace, které mohou být v datech ukryté.

Tady přichází na pomoc společnost any.cloud, která nabízí outsourcing ukládání dat nebo jejich části do úložiště IBM Cloud Object Storage (COS). Řešení COS je online a dostupné, ale cenově na úrovni pásky. V kombinaci s doplňkovou funkcí IBM Watson pak online uložení poskytne vašim datům nové využití. Přistupovat k souborům a datům nashromážděným za mnoho let může být pro člověka obtížné. Klademe si otázky jako „Kam jsem ta data uložil?“, „Jaký to byl rok?“, „Jak se ten klient jmenoval?“. Se službou IBM Watson vám ovšem pomůžeme získat na stávající soubory zcela nový pohled. Watson může být užitečný pro mnoho podniků a v celé řadě odvětví. Dokáže prohledat obrovské množství dat, analyzovat je a porovnat a nakonec vám poskytnout potřebnou odpověď.

Strojové učení

Možná se ptáte, jak může Watson pomoct právě mně? Existuje veliký rozdíl mezi tím, jak hledáme odpověď na problém my lidé a jak to dělají stroje. Pro lidi je typické takzvané „hluboké učení“, což znamená učení ze zkušeností v průběhu času. Naopak počítače používají „strojové učení“, což znamená, že se učí vzorce k nalezení nejpravděpodobnější odpovědi na položenou otázku. V důsledku toho je strojové učenívynalézavější v oblastech, které jsou zaplaveny daty. Díky strojovému učeníWatson zajistí, že nepřehlédnete žádné důležité drobnosti. Navíc má schopnost procházet obrázky, zvuky, videa a textové soubory. A určit přesně to, co je důležité pro vaše pátrání. Pokud zvolíte řešení od nás, zajistíme, že data zůstanou ve vašem vlastnictví a budete mít plný přístup k funkcím služby Watson.

Možnosti využití strojového učeníjsou omezeny pouze vaší představivostí a kreativitou. Dovolte nám inspirovat vás k nalezení nových způsobů práce s vašimi daty, abyste oživili jejich hodnotu – jak těch starých, tak nových.

Pokud chcete znovu získat aktivní přístup ke všem svým úložištím, neváhejte nás prosím kontaktovat.