Základem naší společnosti jsou vztahy se zákazníky

Základem naší společnosti jsou vztahy se zákazníky

Už od vzniku společnosti any.cloud v roce 1998 jsou pro nás zákazníci a vztahy s nimi vším. A nejen pro nás jako pro firmu (všichni se někdy musíme zabývat i hospodářskými výsledky), ale spíše kvůli tomu, že naši zákazníci hrají klíčovou roli v našem rozvoji, v tom, kdo jsme, a v neposlední řadě i v tom, co děláme.

V současnosti máme přes 560 zákazníků ve více než 20 zemích, včetně Dánska, České republiky, Polska, Brazílie, Spojených států, Kanady, Skandinávie, Německa atd. A ještě více hrdí jsme na to, že každý pátý zákazník je s námi už přes 10 let. Podle nás to hodně vypovídá o tom, že  důvěra a věrnost jsou oboustrannou záležitostí.

Jsme si moc dobře vědomi toho, že outsourcovat IT někomu třetímu je pro vás velký krok. Proto je pro nás ze všeho nejdůležitější, abychom vždy poskytovali pohodlí, které podporuje vztah založený na důvěře – včetně toho, co naše řešení poskytují zákazníkům.

Dánská společnost  Flügger Farver patří k zákazníkům any.cloud už více než 15 let. Problémy společnosti Flügger v oblasti IT řešíme už od roku 2002, kdy přešli ze systému Windows do prostředí Mac a našli ve firmě any.cloud přesně takovou podporu, jakou hledali. Vždy jsme se specializovali na systémy Mac, a proto si nás pravděpodobně vybrali.

Ředitelka marketingové produkce společnosti Flügger Bettina Karlsson k tomu říká: „Se společností any.cloud spolupracujeme již léta. Poskytuje nám velmi efektivní podporu. Na naše problémy reagují rychle a rychlé je i jejich řešení. Služby společnosti any.cloud nám vyhovují a to je také důvod, proč nehledáme jiné partnery.“

 

Vztahy se zákazníky v budoucnu

Naše vztahy se zákazníky přinášejí výhody dokonalého ekosystému: Zákazníci jsou naším motorem a motivací pro neustálé zlepšování a zavádění nových řešení, která vytvářejí hodnotu pro každého jednotlivého zákazníka. To chceme udržovat a chránit. Je to základem naší práce se všemi zákazníky.

Vždycky je ale prostor pro zlepšování a my se snažíme být ještě lepší. Bylo tomu tak vždy a nejnovějším krokem na této cestě je přijetí Pernille, naší zbrusu nové ředitelky pro úspěch klientů. Jsme přesvědčeni, že se Pernille ve své nové roli na společnost any.cloud důkladně podívá a ukáže nám, kde bychom mohli udělat podstatná zlepšení. Jedním z připravovaných opatření je práce s průzkumy spokojenosti zákazníků, které jsou zaměřeny na vztahy se stávajícími zákazníky. A to je jen jeden z nástrojů, se kterými se chystáme pracovat, abychom měli stále ty nejšťastnější a nejspokojenější zákazníky na světě.