Ptáte se, jaké jsou výhody našich cloudových úložišť?

Víme, že existuje mnoho poskytovatelů cloudových služeb a cloudových úložišť. Vybrat si mezi nimi může být velmi nelehký úkol. Jaká jsou nejdůležitější kritéria při výběru poskytovatele pro zpracování a zálohování dat?

Ve společnosti any.cloud chceme budovat se zákazníkem vztah založený na důvěře a partnerství. Proto se neustále vzděláváme a zlepšujeme. Za dobu existence společnosti jsme za naše cloudové služby získali řadu ocenění. Pracovali jsme tvrdě, abychom se dostali tam, kde jsme teď. Neusínáme ale na vavřínech a stále se snažíme být pro naše zákazníky tou nejlepší možnou volbou při výběru poskytovatele cloudových úložišť.

Konkurenční výhody

Spolehlivost a stabilita

V oboru IT hostingu se pohybujeme už od roku 1998 . Za tu dobu jsme získali spoustu know–how. Ušli jsme dlouhou cestu a neustále pokračujeme dál. Soustředíme se na stabilitu, spolehlivost a dlouhodobé partnerství.

Partnerství

Úspěch a spokojenost vás, jako našeho partnera, jsou pro nás velmi důležité. Díky nim můžeme růst a být úspěšní i my. Soustředíme se na komunikaci a nabízíme vám řešení, která vycházejí z vašich potřeb. Otevřeně říkáme, co funguje a co ne, abychom mohli případné výpadky vyřešit co nejdřív.

Bezpečnost a důvěra

Bezpečnost vašich dat je pro nás zásadní a garantujeme vám, že vaše data budou chráněna v našich data centrech s 99% dostupností. Také splňujeme obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), které vstoupilo v platnost 25. května 2018.

Žádné skryté poplatky

Na rozdíl od mnoha jiných firem chceme, aby si naši klienti byli plně vědomi veškerých svých nákladů. Slibujeme, že vás o nich budeme včas informovat po celou dobu trvání naší spolupráce. Žádné skryté náklady či jiné poplatky.

Přizpůsobitelnost

Víme, že každý zákazník je jedinečný a každý klient má své potřeby. Proto ke každému přistupujeme individuálně, abychom vás a vaše představy dobře poznali. Vy nám řeknete, co potřebujete, a my vám podle toho přizpůsobíme nabídku.

Co pro vás any.cloud dělá?

Dává vám víc času soustředit se na zákazníky, protože se již nemusíte tolik starat o fungování IT. Základem našeho podnikání je pomoci vám pracovat lépe a chytřeji a uchovat vaše data v bezpečí.

Hodnoty

Naše hodnoty ukazují, kdo jsme a kým chceme být. Pomáhají nám řídit naše jednání a ovlivňují, jak mezi sebou komunikujeme. Věříme, že jejich uvedení do praxe umožňuje navazovat dlouhodobé vztahy s našimi obchodními partnery.

Inovace – Ve společnosti any.cloud se vždy snažíme posouvat své hranice znalostí, což pro nás znamená neustále objevovat nové způsoby, jak vyvíjet produkty a služby, které jsou odlišné, efektivní a spolehlivé. Chceme být vždy o krok napřed.

Kvalita – Naše produkty a služby vždy splňují ty nejvyšší standardy kvality. Neustále se snažíme své služby zlepšovat, aby měly co největší přínos pro nás i naše zákazníky.

Profesionalita – Být profesionál znamená být odborníkem a chovat se eticky. Potřeby našich zákazníků stavíme vždy na první místo. Dodržujeme nejvyšší standardy důvěryhodnosti a spolehlivosti.

Spolupráce – Naši zákazníci patří mezi naše nejdůležitější partnery. Porozumění a naslouchání jejich potřebám jsou klíčem k našemu rozvoji a úspěchu.

Tituly a ocenění

Výhody

Existují tradiční výhody, které můžete získat od profesionálních poskytovatelů cloudových služeb, jako je škálovatelnost, předvídatelnost nákladů, snadná implementace a podobně. Je ale jedna velmi důležitá věc, kterou nabízíme nad rámec těchto výhod: partnerství. Víme, že vaše data a služby jsou pro vás a vaše podnikání významné a cenné, a to je pro nás důležité. Bez ohledu na velikost vaší společnosti – od velkých podniků až po malé podnikatele – na nich záleží vaše živobytí, a stejně tak i naše. Proto jsme vybudovali tým specialistů, kteří znají všechny současné nejlepší postupy a pomohou vám najít cestu z noční můry nazývané zabezpečení IT, dostupnost, nepřetržitý provoz IT atd. Staňte se partnerem společnosti, které můžete důvěřovat a která vám poskytne IT služby v takové kvalitě, jakou očekáváte a potřebujete.