Kvalita ve společnosti any.cloud

Když mluvíme o kvalitě, mluvíme mimo jiné i o našich obchodních partnerech. Protože právě s jejich pomocí každodenně překonáváme své limity a stavíme svou pomyslnou laťku výš a výš. Kvalitu vyžadujeme ve všech aspektech naší společnosti. A abychom svou práci mohli dělat co nejlépe, pracujeme se špičkovým softwarem i servery.

Nepochybujeme o tom, že správnými partnery pro nás i naše zákazníky jsou firmy IBM a Veeam. Vztah s těmito společnostmi nás posiluje a dává nám příležitost dostat se k novým informacím a lepším řešením. Sdílení znalostí je jedním z hlavních pilířů naší dlouholeté spolupráce.

Naši obchodní partneři nám pomáhají dosahovat těch nejlepších výsledků a každý den nám připomínají, že se můžeme stále rozvíjet a poskytovat zákazníkům ideální řešení v oblasti cloudových úložišť. S IBM a Veeam jsme nastavili svou laťku vysoko – společně usilujeme o lepší budoucnost.

Partnerství s IBM

Jako poskytovatel multicloudových služeb nabízíme širokou škálu řešení, stejně jako naši obchodní partneři. S IBM spolupracujeme od roku 2013 a neustále sledujeme jejich inovace, které pomáhají rozšiřovat naše služby. Ty jsou nyní již na vysoké úrovní nejen díky spolupráci s nejstabilnějšími, nejspolehlivějšími a nejvíce inovativními společnostmi, ale i díky špičkovému vybavení našich datových center či díky uvedení nejnovějších moderních služeb Cloud Object Storagea Watson.

Naše intenzivní a plodná spolupráce s IBM byla oceněna v roce 2017, kdy jsme získali titul „Cloudový partner roku“.Byli jsme odměněni za své inovativní úspěchy, a to zejména ve způsobu, jakým využíváme cloudová řešení a implementujeme řešení Watson. IBM nám jako obchodní partner zajišťuje stabilitu a spolehlivost a pomáhá nám udržet si otevřenou mysl– čímž nám umožňuje nalézat a vyvíjet nová řešení a služby.

Partnerství s Veeam

Naším dalším mnoholetým partnerem je společnost Veeam. Díky ní můžeme od roku 2011 nabízet služby Disaster Recoverya zálohování. Po téměř 7 letech vzájemné spolupráce jsme získali nejen status zlatého poskytovatele cloudových služeb, ale také jsme obdrželi cenu „Partner roku 2014“.Pyšníme se i titulem „Nejlepší poskytovatel cloudových služeb“.

Na základě kombinace softwaru společnosti Veeams našimi službami nabízíme řešení, které klientům umožňuje udržovat své podnikání v provozu za všech okolností. Díky tomu jsme od společnosti Veeam získali pětihvězdičkové hodnocení.

Kvalita a certifikace

O naší kvalitě svědčí i získané certifikáty. Data společností ukládáme v šifrované podobě na našich vysoce zabezpečených serverech v InterXionu s nepřetržitou ostrahou a pojištěnímproti poškození vodou, ohněm, krádežím, hackery atd. Jinak řečeno – u nás jsou vaše data ve větším bezpečí než u vás.