Virtualní privátní server (VPS)

Řešení VPS od společnosti any.cloud vám zaručí, že se budete moci soustředit na růst svého podnikání a ne na řešení nevyhnutelných problémů s IT infrastrukturou. Ušetříte čas i peníze. S naším serverem VPS můžete zapomenout na složité konfigurace hardwaru, protože redundanci, zálohování atd. vám poskytneme my. To vše a mnohem víc je součástí služby VPS od společnosti any.cloud.

Virtuální privátní server
Disaster Recovery

Disaster Recovery

Jakákoli nehoda může mít negativní dopad na vaše podnikání. Vaše společnost neustále čelí riziku poruchy počítačů, virům, krádežím či přírodním katastrofám, jako je požár nebo potopa. Hlavním cílem DR je, aby vaše společnost mohla téměř okamžitě pokračovat v běžné činnosti, která se bude co nejvíc blížit normálu. S touto službou minimalizujete škody a předejdete finančním ztrátám.

Správa koncových zařízení

Existuje mnoho způsobů, jak chránit vaše koncová zařízení. Ve společnosti any.cloud tomu říkáme Cloud Device. Cloud Device je systém pro správu koncových zařízení, který se hodí všude, jelikož nabízí IT zabezpečení pro všechny podniky. Automaticky provede všechny důležité aktualizace, a to vše z jediného, snadno použitelného rozhraní. Správa počítačů na dálku nebyla nikdy jednodušší!

Správa koncových zařízení
Office 365

Cloud Exchange

Společnost any.cloud nabízí dvě varianty e-mailových služeb: Cloud Exchange a Microsoft Office 365 pro firmy. Vaše e-maily budou vždy plně dostupné a 100% synchronizované, ať už budete v kanceláři, doma, nebo na dovolené.

Zálohování

Strávili jste někdy hodiny práce na projektu zbytečně, protože jste nakonec přišli o všechna data? Ve společnosti any.cloud chápeme, jak jsou pro vás data důležitá, a proto jsme vytvořili službu zálohování. S její pomocí předejdete ztrátě souborů jejich důkladným zabezpečením – a už nikdy o ně nepřijdete! Nedělejte práci dvakrát.

Zálohování
Cloud Object Storage

Úložiště IBM Cloud Object Storage

IBM Cloud Object Storage je odpovědí na neustále rostoucí množství nestrukturovaných dat. Pokud hledáte řešení, které bude vyhovovat vašim individuálním potřebám a zároveň vám ušetří náklady, jste na správném místě. Díky technologii IBM poskytujeme flexibilní, zabezpečené a škálovatelné řešení, které zvládne jakýkoliv objem dat.

Veeam Cloud Connect

Cloud Connect je vestavěná funkce od společnosti Veeam, která vám umožní zvýšit zabezpečení dat a zároveň minimalizovat výpadky služeb. Data jsou v bezpečí, protože kopie vašich šifrovaných záloh se ukládají v našem datovém centru. Výpadky služeb se sníží na minuty díky replikaci vašich virtuálních počítačů (VM) do našeho datového centra.

Veeam cloud Connect
Podpora

Podpora

Ať jste kdekoli, chceme, abyste byli ve 100 % času na 100 % efektivní. Naším cílem je zajistit, aby naše služby zvýšili kvalitu a produktivitu vaší společnosti. Zavazujeme se, že vám naše IT řešení pomůžou, co nejvíc to jde, a co nejjednodušším způsobem.