Veeam Cloud Connect

Veeam Cloud Connect je vestavěná funkce od společnosti Veeam, která vám umožní zvýšit zabezpečení dat a zároveň minimalizovat výpadky služeb. Data jsou v bezpečí, protože kopie vašich šifrovaných záloh se ukládají v našem datovém centru. Výpadky služeb se sníží na minuty díky replikaci vašich virtuálních počítačů (VM) do našeho datového centra.

Jak vám služba Veeam Cloud Connect pomůže optimalizovat chod firmy?

Díky službě Veeam Cloud Connect od společnosti any.cloud získáte přístup k naší špičkové infrastruktuře s vysokým výkonem. Není třeba investovat do drahého softwaru nebo hardwaru a ani se nemusíte starat o jeho údržbu. Se službou Veeam Cloud Connect minimalizujete riziko ztráty dat pomocí zálohování Cloud Connect Backup a zkrátíte výpadky služeb na pouhé minuty díky službě Cloud Connect Replication. U nás tomu říkáme Disaster Recovery.

Pokud by některý z vašich virtuálních počítačů přestal fungovat, jednoduše ho můžete spustit přímo z repliky. Stačí jedno kliknutí a náš vynikající software se postará o zbytek.

HLAVNÍ VÝHODY VEEAM CLOUD CONNECT

Účet na zkoušku zdarma

Jednoduché platební podmínky

Rychlá konektivita
(1 Gb/s / 1 Gb/s)

Neomezený přenos dat

Plně redundantní, vysoce výkonná infrastruktura

Dostupnost 99,9 %

Jednoduchá smlouva

Bezplatná technická podpora

Hlavní infrastruktura v Dánsku a přístup k 30 cloudovým datovým centrům IBM

Technické podrobnosti infrastruktury Veeam Cloud Connect

Se službou Veeam Cloud Connect vám poskytujeme část naší vysoce výkonné redundantní podnikové infrastruktury (High Performance Redundant Enterprise Infrastructure, HPRE). Ta zahrnuje zařízení IBM/Lenovo, HP 3PAR, Cisco, Juniper, Veeam a VMware.

Naše datová centra jsou vybavena nejmodernějším zabezpečením, redundancí napájení, fyzickým zabezpečením a pokročilými systémy sledování. Splňujeme přísné požadavky standardů ISAE 3402 a ISO 27002. Navíc svým zákazníkům zdarma nabízíme dohodu o zpracování osobních údajů.

Kromě toho jsme splňovali požadavky obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR) ještě dřív, než 25. května 2018 nabylo účinnosti.

Upozorňujeme, že tuto službu můžeme poskytovat z kteréhokoli z 30 cloudových datových center IBM po celém světě.

Kontaktní formulář

  [recaptcha]

  Často kladené dotazy

  Svým klientům poskytujeme osobní, individuálně přizpůsobené služby. Proto nás prosím kontaktujte a my vám rádi nabídneme tu nejlepší cenu na základě vašich potřeb.

  Vaše data mohou být před odesláním šifrována. Pokud tomu tak je, k vašim datům mít přístup nebudeme.

  Naše hlavní infrastruktura se nachází v Kodani v Dánsku. Ale je zde spousta dalších možností umístění po celém světě, pokud si to budete přát.

  Cloud Connect poskytuje kvalitní zabezpečení vašich dat. Kontaktujte nás a my vám rádi vysvětlíme další výhody této služby.