Ve společnosti any.cloud nabízíme dva druhy služeb pro zálohování e-mailů: Cloud Exchange a Microsoft Office 365 pro firmy. Obě řešení poskytují spolehlivé zabezpečení a zálohování dat. Používání služby Cloud Exchange má tu výhodu, že vaše data ukládá v datovém centru s certifikací podle ISO a nikoli ve sdíleném prostředí. Vaše e-maily budou vždy dostupné a 100% synchronizované, ať už jste v kanceláři, doma nebo na dovolené. Obě řešení se hodí pro PC i Mac.

Jak vám Cloud Exchange pomůže optimalizovat chod firmy?

Se službou Cloud Exchange můžete libovolně přidávat a odebírat neomezený počet uživatelů. Každý uživatel má k dispozici 50 GB místa a každodenní zálohování. Vaše data budou zajištěna a uživatelé budou mít rychlý přístup ke čtení, mazání a odesílání e-mailů prostřednictvím našeho e-mailového programu přímo z počítače nebo smartphonu.

Cloud Exchange je špičkové řešení zálohování e-mailů s certifikací hostingu, díky které víte, že se o vaše data dobře staráme. Naše e-mailové servery se nacházejí v dánském datovém centru, které splňuje veškeré požadavky na zabezpečení dat. Ta jsou uložena bezpečně a nikoli ve veřejném cloudu, který sdílí miliony uživatelů. Navíc vás chrání naše špičkové systémy pro filtrování spamu a ochranu před viry. A to nejlepší nakonec – řešení Cloud Exchange vaši doručenou poštu automaticky zálohuje.

HLAVNÍ FUNKCE ŘEŠENÍ CLOUD EXCHANGE

Neomezený počet uživatelů

Rychlá konektivita na serverech v Dánsku

50 GB na uživatele

Každodenní zálohování e-mailů

Možnost dvoufázového ověřování pro vyšší zabezpečení

Pokročilé filtrování spamu a virů

Jaké úložiště pro zabezpečení a zálohování dat zvolit?

Při výběru e-mailových služeb pro vaši společnost musíte brát v úvahu mnoho věcí. Vedle úložiště Cloud Exchange nabízíme také řešení Office 365. Nejste si jisti, která možnost je pro vaši firmu lepší? Zavolejte nám a my vám rádi pomůžeme.

Jsme tu pro vás na čísle +45 70 20 40 67 nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Postaráme se o to, abyste získali řešení, které uspokojí vaše potřeby.

Kontaktní formulář

    Často kladené otázky

    Existují dva hlavní důvody, proč dát přednost řešení Cloud Exchange před Office 365. Jeho cena zahrnuje zálohování e-mailů. A zadruhé, s touto e-mailovou službou víte, že data jsou uložena v našem dánském datovém centru.

    Při ukončení předplatného budou vaše data smazána. Nezapomeňte si předem stáhnout všechna svá data, protože tuto akci nelze vrátit zpět.

    Ano, protože tyto operační systémy již nejsou podporovány. Důrazně vám doporučujeme přejít na novější verzi systému Windows.