Cloud Object Storage

Vaše podnikání je tvořeno daty. Řízení dat je proto stále náročnějším úkolem, neboť jejich množství roste obrovskou rychlostí. IBM Cloud Object Storage je odpovědí na neustále rostoucí množství nestrukturovaných dat. Pokud hledáte řešení, které bude vyhovovat vašim individuálním potřebám a zároveň bude nákladově efektivní, jste na správném místě. Díky technologii IBM poskytujeme flexibilní, bezpečné a škálovatelné řešení, které si poradí s jakýmkoli objem dat.

Zabezpečení dat Cloud Object Storage má řadu funkcí

IBM Cloud Object Storage (COS) může plně nahradit nebo doplnit místní infrastrukturu úložišť. S námi máte jistotu, že všechna důležitá data vaší společnosti jsou na bezpečném místě. Můžete si vybrat mezi 45 globálními cloudovými centry, která poskytují data kdykoli je zrovna potřebujete, a to prostřednictvím zabezpečených vysokorychlostní síti. Stručně řečeno – ke svým datům máte vždy přístup.

Multifunkční cloudové úložiště Cloud Object Storage můžete používat jako úložiště, jako další zálohu dat či k archivaci dat.Kromě toho je zde možné snadnopublikovat nebo sdílet soubory. Cloud Object Storage je zkrátkamísto, kde jsoupohromadě uložena veškerá důležitá data vaší společnosti.Vytvoříme pro vás řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám, a pomůžeme vám uskutečnit vaše nápady.

HLAVNÍ CHARAKTERISTIKA ŘEŠENÍ CLOUD OBJECT STORAGE

Vždy dostupné

Bezpečné

Nejmodernější technologie od IBM

Neomezený prostor

Jednoduché a škálovatelné

Lepší ekonomika ukládání v cloudu

3 v 1: Funkce ukládání, zálohování a archivace současně

Přenos a proces zálohování dat do IBM Cloud Object Storage

Bezpečnost vašich dat je naší prioritou. Data, která odesíláte do IBM Cloud Object Storage, musí projít mnoha kroky šifrování, aby bylo zajištěno, že bude jejich přenos bezpečný. Po zašifrování prvního protokolu SSL na cestě od vás do datového centra IBM jsou soubory zašifrovány ještě jednou a rozděleny do 7 částí. To je první krok k tomu, aby se soubory mohly zašifrovat ještě jednou a rozdělit se tak do dalších 12 částí, které jsou ukládány v různých datových centrech. Garantujeme neustálou dostupnost dat a záloh.

Jak toto cloudové řešení funguje?

Používáte prostor IBM Cloud Object Storage jako běžný disk (například pomocí softwaru, jako je Cyberduck) nebo prostřednictvím jednoduchého softwaru od společnosti any.cloud. Chcete-li přidat soubor do úložiště IBM Cloud Object Storage, stačí jej zkopírovat nebo kliknout a přetáhnout pomocí myši. Je to snadné.

Doplňkové služby Watson

Doplňkem řešení Cloud Object Storage je AI platforma Watson. Tato platforma umožňuje, aby vaše podnikání bylo kognitivní.Watson může analyzovat text, obrázky i zvuka vytvářet cenné pohledy, které jsou důležité pro vaše podnikání. Watson AI je velmi důležitým nástrojem při přijímání lepších obchodních rozhodnutí založených na velkých datech. Síla umělé inteligence je nyní na dosah!

Kontaktní formulář

  Často kladené otázky

  Cloudové úložiště Cloud Object Storage (COS) je služba poskytovaná společností IBM. Jde o úložiště, které může být připojeno prostřednictvím protokolu S3 k místnímu prostředí. Budete moci upravit soubor a uložit ho přímo do úložiště COS. Nabízí neomezenou paměťovou kapacitu – kdykoli budete potřebovat více prostoru, stačí úložiště zvětšit.

  Díky inteligentní technologii úložiště COS jsou a pro maximální bezpečnost, jsou data rozdělena, rozptýlena, kódována a šifrována, což zajišťuje maximální bezpečnost a zabezpečení.

  Používejte jej jako úložiště, další zálohu dat a k archivaci dat.

  Neexistuje žádné omezení, jaký druh dat můžete ukládat pomocí úložiště Cloud Object Storage.

  Neexistuje prakticky žádný limit pro to, kolik dat můžete ukládat s řešením COS. Kontaktujte nás a my vám pomůžeme najít nejvhodnější řešení COS ještě dnes.

  Jako partner společnosti IBM vám můžeme službu Cloud Object Storage nabídnout velmi jednoduše – účtujeme pouze za prostor vyčleněný pro naše klienty a postaráme se o všechny další poplatky, které IBM obvykle účtuje – operace jako PUT, GET, LIST atd.