Disaster Recovery

Jak rychle potřebujete obnovit vaše IT služby v případě havárie? A jak dlouho můžete být nedostupní, aniž by takový výpadek ohrozil chod vaší společnosti či vaše vztahy se zákazníky a dodavateli? Havárie může mít ničivý dopad na podnikání. Vaše společnost čelí řadě ohrožení, jako jsou poruchy počítačů, náhodné chyby, viry, krádeže či přírodní katastrofy jako požár nebo potopa. Hlavním účelem Disaster Recovery je, aby v případě jakékoli havárie mohla vaše společnost pokračovat v běžném provozu a beze ztráty dat.

Jaké jsou výhody cloudu Disaster Recovery?

Použití cloudu jako místa pro obnovupo havárii má hned několik výhod. Řešení Disaster Recovery můžete implementovat výrazně rychleji, protože nepotřebujete budovat žádná datová centra. Se společností any.cloud platíte pouze za to, co potřebujete. A nejde jen o škálování hardwarových zdrojů – platíte za CPU a RAM jen po dobu, kdy jsou vaše DR zařízení aktivní. A v neposlední řadě získáte ve společnosti any.cloud spolehlivého partnera s obrovskými znalostmi a zkušenostmi. Zabezpečení vašeho IT je s námi snadný úkol.

Ve společnosti any.cloud víme, že pro spousty firem je přijatelný čas výpadku služeb nejvýše jedna hodina. To je také jeden z důvodů, proč jsme naši službu Disaster Recovery vyladili tak, abychom vám mohli garantovatobnovení maximálně do jedné hodiny, a tobez ohledu na velikost podniku.

HLAVNÍ VÝHODY DISASTER RECOVERY

Obnovení dat do 1 hodiny

Platíte pouze za to, co využíváte

Ochrana celé infrastruktury

Možnost dodatečné podpory

Proč potřebujete plán Disaster Recovery

Protože nemáte kontrolu nad počasím

Přírodní katastrofy se dějí, ať už chceme, nebo nechceme. Bohužel jim nemůžeme zabránit, ale můžeme ovlivnit důsledky, které mají pro naše podnikání.

Protože to vaši zákazníci očekávají

Vaši zákazníci očekávají, že budete neustále k dispozici. A pokud nejste, mohou se začít poohlížet po konkurenci. Čím rychleji se vrátíte zpátky na nohy, tím šťastnější a věrnější budou vaši klienti.

Protože potřebujete chránit svou značku

Výpadky a ztracená data mohou zničit vaši pověst a vaši značku. Ztráta důvěry zákazníků může vést až ke ztrátě příjmů.

Protože jsme lidé a ne stroje

Pomocí technologií můžeme automatizovat téměř vše. Věc, kterou ale nedokážeme předvídat, je lidská chyba. K poškození mnoha počítačů stačí, když jediný zaměstnanec do svého počítače nechtěně stáhne škodlivý soubor. K poškození celého počítače stačí, když na něj rozlijete šálek kávy. Lidé zkrátka dělají chyby!

Protože hardware zastarává

Nezáleží na tom, zda máte ty nejlepší a nejdražší počítače. Čas je silný nepřítel, který dříve či později vaše zařízení zničí.

Disaster Recovery poskytuje odpovídající rozsah obnovy pro každý typ katastrofy

 • Počítačový malware
 • Hackerské útoky
 • Výpadek napájení
 • Požáry, záplavy, zemětřesení a další dopady přírodních katastrof
 • Poruchy kabelů

Pokud se vaše společnost spoléhá na IT služby při vytváření zisku, stáváte se velmi zranitelnými, jestliže svá data nechráníte. V důsledku nehody či náhody o data totiž můžete přijít. Většina z nás ví, že je nutné zálohovat. Nicméně data bez IT služeb nejsou efektivní. Nemyslíte si, že je na čase začít chránit i vaši infrastrukturu? Chraňte své peníze, chraňte své zákazníky a chraňte svou firmu. Vytvořte si plán Disaster Recovery ještě dnes.

Kontaktní formulář

  Často kladené otázky

  Poklud dojde k selhání vašeho IT prostředí, DR je to správné řešení.

  S naším řešením Disaster Recovery budou vaše data bezpečně uložena mimo podnik. Díky tomu máte jistotu, že pokud dojde k ohrožení lokálních nebo hostovaných dat, máte k dispozici jejich zabezpečenou kopii.

  Prostřednictvím našeho softwaru Veeam nebo prostřednictvím webového portálu.

  Za 5 až 15 minut. Záleží na vašem nastavení.

  Společnost any.cloud je od roku 2014 zlatým partnerem a dodavatelem služeb Veeam (Veeam Cloud & Service Provider). Naše spolupráce je silná, a proto dodáváme licence a nabízíme hostované služby Veeam Cloud Connect.