Správa koncových zařízení

Existuje mnoho způsobů, jak chránit a spravovat vaše koncová zařízení. Ve společnosti any.cloud pro tyto účely máme Cloud Device. Cloud Device je systém, který se hodí všude, jelikož nabízí IT zabezpečení pro všechny podniky. Automaticky provede všechny důležité aktualizacea zajistí antivirovou ochranu, a to vše z jediného, snadno použitelného rozhraní. Navíc si můžete řešení přizpůsobit dle potřeb vaší společnosti.

Jak vám správa koncových zařízení pomůže optimalizovat chod firmy?

V systému Cloud Device jsou k dispozici služby jako antivirová ochrana, aktualizace či správa softwaru. Smyslem řešení je, abyste svůj čas trávili nad lepšími věcmi.

Cloud Device automaticky nainstaluje všechny potřebné aktualizace softwaru a díky antiviru zajistí neustálou ochranu proti malwaru. Zaregistrujte se, vyberte si požadované služby a nainstalujte klienta Cloud Device. Vše se spravuje z webového portálu.

Vyzkoušejte bezplatnou 30tidenní zkušební verzi a zjistíte, jak jednoduché je spravovat z jednoho místa antivir, aktualizace i instalace aplikací. S řešením Cloud Device je vše snazší a méně komplikované. Platíte měsíčně a nemusíte se zavazovat na delší období.

Další výhodou je, že systém Cloud Device má minimální požadavky na nastavení a vše se ovládá z jednoho jednoduchého rozhraní. Software využívá technologií IBM a Trend Micro, je důkladně vyzkoušený a zabezpečený a můžete ho použít jak na PC, tak na Macu.

SPRÁVA KONCOVÝCH ZAŘÍZENÍ

Aktualizujte software na všech zařízeních jedním kliknutím

Použijte antivirus na všech zařízeních jedním kliknutím

Instalujte aplikace na všechna zařízení jedním kliknutím

Lze použít pro PC i MAC

Bezplatná 30tidenní zkušební verze

Žádné závazky, žádná omezení, žádné potíže

Antivirus

Chraňte své počítače pokročilým a cenově dostupným antivirovým systémem, který funguje na nejmodernějších technologiích Trend Micro. Spravujte všechna nastavení a důležitá upozornění centrálně. Antivirus vyhledává viry, trojské koně, spyware, rootkity a další škodlivé soubory. Navíc vaše uživatele dokonce varuje, pokud se pokoušejí dostat na škodlivou webovou stránku. Antivirus můžete použít na počítačích se systémy Windows i Mac.

Aktualizace softwaru

Další funkcí je aktualizace softwaru. Neaktualizovaný software zasílá koncovým uživatelům obtěžující upozornění, což způsobuje větší zátěž pracovníků podpory a ohrožení počítačů malwarem a hackery. Systém Cloud Device automaticky identifikuje a aktualizuje běžný software, čímž zvyšuje zabezpečení a minimalizuje počty volání na oddělení IT podpory.
Systém Cloud Device je plně automatizovaný,takže nemusíte hnout ani prstem. Navíc uživatele neobtěžuje zmatečnými upozorněními, protože je pro ně zcela neviditelný. Aktualizace softwaru můžete použít na počítačích se systémy Windows i Mac.

Správa softwaru

Spravujte aplikace jednoduše na všech počítačích. Náš modul pro správu softwaru umožňuje automatickou instalaci a odinstalaci běžných softwarových balíků, blokování nežádoucích aplikací a reportovaní instalovaného softwaru. S tímto modulem lze instalovat software zcela automaticky. Navíc můžete zařadit nežádoucí software na černou listinu. A systém lze dokonce použít k evidenci instalovaného softwaru.

Technické podrobnosti a jak na to

Systém Cloud Device je uživatelsky velmi jednoduchý: zaregistrujete se, vyberete si požadované služby a nainstalujete agenta Cloud Device. Služby spravujete přes náš webový portál. Definujete jedno nastavení pro všechny počítače nebo vytvoříte odlišná nastavení pro různé skupiny počítačů. Využít můžete naše osvědčené výchozí nastavení jednotlivých služeb nebo si přizpůsobit jednotlivé služby svým potřebám. Skupiny, služby a všechna nastavení můžete kdykoliv změnit.

Následně vše můžete kontrolovat z našeho webového portálu. Systém Cloud Device vám umožní spravovat všechna koncová zařízení z krásného a jednoduchého webového rozhraní.

Sbohem, složité licencování!

Nejzajímavější je, že se k ničemu nezavazujete a všechny služby, které využíváte, platíte měsíčně. Rozlučte se se smlouvami, složitými licenčními poplatky a platbami předem. Každý měsíc vám vystavíme fakturu jen za to, co jste skutečně používali, a vy se tak můžete kdykoli svobodně rozhodnout, zda služby rozšíříte, nebo omezíte.

Kontaktní formulář

    Často kladené otázky

    Systém správy koncových zařízení je skvělým způsobem, jak zajistit, aby tato zařízení byla chráněna antivirovou ochranou. Zautomatizuje veškeré úkony a poskytne skvělý přehled ve webovém rozhraní.

    Ne, údržbu zajišťuje společnost any.cloud.

    Všechny aktualizace se provádějí, aniž byste byli rušeni.