Virtuální privátní server

Virtuální privátní server (VPS) od společnosti any.cloud je vysoce výkonný virtuální server s vyčleněnými prostředky pro vaše výhradní použití a předinstalovaným operačním systémem dle vašeho výběru (Windows/Linux). Navíc je plně škálovatelný, zabezpečený a neporovnatelně rychlejší a spolehlivější než fyzické servery.

Jak vám virtuální privátní server (VPS) pomůže optimalizovat chod firmy?

Kolik času a peněz vynaložíte udržováním stávajícího serveru? A je stále dostupný a dostatečně zabezpečený? Zálohuje vaše data? A konečně, přemýšleli jste někdy o tom, co by se stalo, kdyby se váš server porouchal? Virtuální privátní server od společnosti any.cloud zaručí, že se budete moci soustředit na růst a rozvoj vašeho podnikání, ne na řešení nevyhnutelných problémů IT infrastruktury. Ušetříte čas i peníze, protože virtuální privátní server od společnosti any.cloud je stále dostupný. Konfigurace hardwaru, zajišťování redundance, zálohování – to vše je zahrnuto ve službě VPS. Pro vaše maximální pohodlí a zabezpečení nabízíme také správu serveru našimi kvalifikovanými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi.

HLAVNÍ FUNKCE NAŠEHO VPS

Plně virtualizovaný server

Vyhrazené zdroje

Žádné fyzické zařízení ve vaší společnosti

Spolehlivost a nepřetržitá dostupnost

Škálovatelný (snadná změna parametrů)

Vyšší bezpečnost

Záloha, ze které lze obnovit i jednotlivé soubory

Předvídatelné výdaje (měsíční předplatné)

Doplňkové služby – zálohování, správa

Technické informace o virtuálním privátním serveru (VPS)

Naše servery jsou postaveny na vysoce výkonné redundantní podnikové infrastruktuře HPRE (IBM/Lenovo, HP 3PAR, Cisco, Juniper, Veeama VMware). Naše virtualizace je založena na VMware nebo HyperV.

Datové centrum má špičkové zabezpečení, redundanci napájení a je střeženo kamerovými systémy. Splňujeme tak přísné požadavky standardů ISAE 3402 a ISO 27002. Navíc dodržujeme pravidla nařízení GDPR, které nabylo účinnosti 25. května 2018. Dále svým klientům zdarma nabízíme dohodu o zpracování osobních údajů. Jiní poskytovatelé mohou svým klientům tyto služby účtovat.

A v neposlední řadě je třeba zmínit nesporné přednosti, jako jsou rychlá konektivita (1 Gb/s) a neomezený přenos dat. Hostování v jednom z 50 datových center s certifikací ISO, znalost lokality datového centra splňujícího standard ISO 27001. Jak je uvedeno v naší SLA, garantujeme dostupnost 99,9 %.

Kontaktní formulář

  Často kladené dotazy

  V našem datovém centru s certifikací ISO v dánské Kodani.

  Jakmile bude server VPS nasazen, získáte k němu přístup.

  Pouze pokud existuje dohoda mezi zákazníkem a společností any.cloud.

  Ano, standardně nabízíme zálohy prováděné pomocí řešení Veeam Backup & Replication. Zálohy se provádějí každý den a umožňují získat ztracená data zpět.

  Používáme technologie firem VMware, Microsoft, HPe, IBM a Veeam.

  Jsme vám vždy připraveni pomoci na telefonním čísle +420 775 870 000 nebo na e-mailu support@anycloud.cz.