Zálohování

Hledáte řešení, které dokáže ochránit vaše podniková data v sadě Office 365? Specializujeme se na zálohovací produkty. Zálohování sady Office 365 není žádnou výjimkou. Za současné situace je zálohování e-mailových schránek a dalších funkcí Office 365 vaší starostí, protože není součástí sady. Rádi vám při ochraně a obnově dat pomůžeme – u společnosti any.cloud budou v bezpečí.

Jak funguje zálohování Office 365?

Naše řešení s názvem ReVirt umožňuje zabezpečené a kontrolovatelné zálohování dat sady Office 365. Zajistíme zálohování všech vašich dat v Office 365 a v případě potřeby i jejich rychlou obnovu.

Software je založen na řešení společnosti Veeam. Veeam má zkušenosti s řešeními pro zálohování a replikaci a dokáže zálohovat i data sady Office 365. Software umožňuje zálohování nejen cloudových řešení pro zálohování, ale také prostředí hybridního cloudu. Jediným požadavkem je mít nastavení sady Office 365, ze kterého můžeme zajistit vysoce šifrované zálohování dat a sady Office 365. Data budou šifrována v našem datovém centru SOC 2 na platformě s certifikací ISAE 3402-II a ISO 27001 a uložena v datovém centru s certifikací ISO na dánské půdě. Součástí našeho řešení je navíc doplňková smlouva o zpracování dat.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI ZÁLOHOVÁNÍ

Vyšší zabezpečení dat

Bezpečné a dostupné

Data uložená v Dánsku

Prevence ztráty dat

Obnovení dat

Delší doba uchovávání

A jaké jsou výhody zálohování sady Office 365?

Zajistíme, abyste vždy měli kopii svých nezbytných podnikových dat. To znamená, že prodloužíme dobu uchovávání, která je v Office 365 běžně 30 dnů. Pokud totiž dojde k překročení doby uchovávání, data jsou ztracena. To je hlavní důvod pro pořízení zálohy, která umožňuje obnovení v případě potřeby.

Špičkový software od Microsoftu umožňuje připojení zaměstnanců z jakéhokoli místa na světě, ale nezajišťuje zálohování. To znamená, že pokud ztratíte nebo propustíte jednoho ze svých zaměstnanců a ukončíte jeho účet v sadě Office, veškerá data uložená v tomto účtu budou ztracena. Mnoho dat, která se mohou ukázat jako nepostradatelná, je uloženo v e-mailech, kalendářích a kontaktech.

Nejběžnějšími důvody ztráty dat ve spojení s Office 365 jsou náhodné smazání, zásady uchovávání dat a externí hrozby jako malware nebo hackování.

Ochraňte svou společnost a svá data ještě dnes. Napište nám nebo nám zavolejte a získejte další informace o tomto produktu pro zálohování sady Office 365. Také si ho můžete přímo objednat, když vyplníte formulář níže.

Kontaktní formulář

    Často kladené dotazy

    Bohužel si musíte zajistit vlastní řešení pro zálohování sady Office 365. S naším řešením zabezpečíte data své společnosti a v případě potřeby je budete moci kdykoli obnovit.

    Řešení Veeam Backup pro Office 365 lze integrovat s produktem Veeam Backup & Replication. Veeam Backup & Replication je možno používat k zálohování i jiných typů prostředí. Tento software používáme k zálohování firemních dat a k obnovení po havárii.

    Office 365 je sdílené cloudové prostředí, ale vaše záloha bude uložena v našem datovém centru s certifikací ISO, které se nachází v Kodani.