Zálohování

Strávili jste někdy hodiny práce na projektu zbytečně, protože jste nakonec přišli o všechna data? Je to opravdu nepříjemné, že? K nejčastějším příčinám patří selhání počítačového hardwaru, náhodné chyby, viry, krádeže nebo někdy dokonce i přírodní katastrofy jako požár či potopa. Bez ohledu na to, co způsobí ztrátu dat, je velmi důležité mít plán zálohování. Nejlépe takový, se kterým můžete všechny soubory rychle obnovit.

Ve společnosti any.cloud chápeme, jak jsou pro vás data důležitá, a proto jsme vytvořili službu zálohování. S její pomocí předejdete ztrátě souborů jejich důkladným zabezpečením – a už nikdy o ně nepřijdete!

Proč zálohovat do cloudu?

Zálohování do cloudu má mnoho výhod. I když je důležité mít lokální zálohu, cloud poskytuje vyšší zabezpečení dat, které ochrání vaše investice. Lokálně uložená záloha může být poškozena stejným způsobem jako primární data. V dnešní době čelíme většímu množství bezpečnostních hrozeb než kdy dřív, takže zabezpečení dat je nezbytnost. Rostoucí počet útoků stále sofistikovanějších druhů ransomwaru a virů může snadno poškodit mnohem víc než jen primární data.

Dle našich zkušeností bývají takovými útoky poškozena současně primární data i lokální zálohy. Naštěstí všichni naši klienti, které postihne ransomware, mohou provést rychlé zotavení pomocí naší zálohovací služby, aniž by ztratili svá data. Výběr spolehlivého partnera se spoustou zkušeností a řádně certifikovanými procesy vám přinese klid a bezstarostný spánek s vědomím, že vaše data jsou v bezpečí.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI NAŠEHO ZÁLOHOVÁNÍ

Snadná implementace

Pohodlné a bezpečné

Nepřetržité sledování

Možnost obnovení jednotlivých souborů

Uchování dat až na 10 let

Online přístup k datům

Co můžeme zálohovat?

Podporujeme zálohování obou předních virtuálních platforem, VMWare a MS Hyper-V. S našimi zálohovacími klienty pro Microsoft Windows a Linux zajistíme ochranu dat na koncových stanicích/serverech i virtuálních počítačích umístěných v prostředí hybridních cloudů jako Microsoft Azure, Amazon AWS, Google Cloud a IBM Cloud. I umístění vašeho prostředí Office 365 k nám vám zajistí klidnější spánek.

Naše řešení je založeno na nejnovějším portfoliu Veeam Availbility. Vaše data tak ukládáme v datových centrech s nejvyšší možnou certifikací na trhu.

Kontaktní formulář

  Často kladené dotazy

  Ano, všichni potřebují zálohovat data. Každý disk se dřív nebo později porouchá – a jediným způsobem, jak nepřijít o svá data, je mít více záloh.

  Po každém spuštění zálohování obdržíte e-mail s upozorněním.

  Ano, doporučujeme dodržovat bezpečnostní pravidlo 3-2-1. Toto pravidlo říká, že byste měli mít alespoň 3 kopie svých dat, z nichž 2 jsou místní, ale na různých místech, a nejméně 1 kopii mimo podnik.

  Nejjednodušší je mít jednu lokální zálohu a jednu v cloudu – a přesně na to se specializujeme.

  V našem datovém centru s certifikací ISO v dánské Kodani.