Staňte se našim partnerem a zvyšte svůj zisk!

Jsme zkušený poskytovatel cloudových služeb, který nabízí jednoduché podmínky, upřímnost a skutečné partnerství. Spolupráce s námi vám nabízí spoustu výhod a nových příležitostí. Pomůžeme vám nejen rozšířit nabídku a zvýšit váš příjem, ale také vám zvýšíme vaši bezpečnost a potenciál váš i vašich klientů.

Získejte více

Tím, že s námi spolupracujete, rozšíříte vaši standardní nabídku o skvělé a přesto jednoduché cloudové řešení s podporou odborníků. Navíc, jako poskytovatel certifikovaných cloudových služeb, poskytujeme pro vaše klienty bezpečnost, zabezpečení a dostupnost. Krom vaší standardní nabídky služeb, budete mít možnost nabídnout jim celou řadu cloudových služeb. Navíc, dosáhnete dalšího finančního zisku, který vám umožní výrazně rozvinout vaši společnost.

HLAVNÍ VÝHODY PARTNERSTVÍ

Rozšíříte svou řadu produkt§

Podpora od odborníků

Spolehlivý obchodní partner

Bezpečnost

Partnerská provize

Flexibilní forma spolupráce

Různé typy spolupráce a partnerství

Chtěli bychom najít takovou formu partnerství, která vám bude vyhovovat. Pokud máte skupinu zákazníků, kteří potřebují některé z našich služeb, je to skvělá příležitost! Tímto způsobem rozšíříte své portfolio a zvýšíte svůj zisk.

Nabízíme dva hlavní typy spolupráce. V závislosti na vašich potřebách můžete nabízet naše služby jako vlastní, nebo odkážete vašeho klienta k nám a vy pak budete dostávat měsíční provize. Oba typy spolupráce jsou založeny na jednoduché a upřímné dohodě o spolupráci. Neposkytujeme pevná řešení. Pro více informací nám prosím zavolejte nebo napište. Rádi uslyšíme vaše myšlenky a nápady jak pro vaši společnost, tak i pro naše partnerství.

Vyplňte níže uvedený formulář nebo přejděte na stránku s kontakty.

Pro více informací nás kontaktujte